2014 m. gegužės 24 d., šeštadienis

Kviečiu gegužės 25 d. ateiti, pareikšti rinkimuose savo pilietinę valią ir rinktis žaliuosius

Mieli draugai, kolegos, bendraminčiai,
Gegužės 25 d. rinksime atstovus į Europos Parlamentą, kviečiu visus ateiti ir pareikšti savo pilietinę valią, atiduodant savo balsą už jums priimtinus politikus. Jeigu dar nesate pasirinkę, kurią politinę jėgą palaikyti, sutinkate su žaliosiomis vertybėmis ir norite politikoje, matyti naujus, veiklius žmones, pasiryžusius dirbti visuomenės labui ir jos gerovės užtikrinimui, kviečiu atiduoti savo balsą už mane. Kandidatuoju man idėjiškai ...artimos partijos Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (sąrašo numeris 9) gretose, mano numeris sąraše taip pat 9.
Politinę veiklą renkuosi negalėdama pritarti situacijai, kai vardan ekonominio augimo aukojama viskas – gamta, žmogus, jų tarpusavio harmonija. Suvokdama, kad nepakanka tik piktintis ar visuomeninėmis pajėgomis spausti politikus, dažnai liekančius kurčiais visuomenės balsui, ryžausi eiti ir bandyti daryti norimus pokyčius pati.
Išsaugota ateities kartoms gamta, ambicingi siekiai stabdant klimato kaitą, laisva nuo genetiškai modifikuotų organizmų aplinka - mano, kaip žaliosios kandidatės pagrindiniai tikslai. Būtina diegti vietinę žaliavą naudojančią energetiką, švarų transportą ir tausų žemės ūkį ir taip užtikrinti saugią aplinką, įperkamą kokybišką produkciją bei naujas darbo vietas. Turime tausoti gamtos išteklius, mažinti vartojimą, vertinti kiekvieną žmogų. Metas nustoti dalinti Europą į Vakarus ir Rytus, reikia mažinti regionų skirtumus ir turtinę nelygybę - tai mano ir mano šalies esminiai siekiai Europos Sąjungoje.
Šių tikslų vedina, pasiruošusi ginti mažos šalies poziciją Europos Sąjungos piliečius atstovaujančioje institucijoje. Dirbsiu pasinaudodama ilgamete darbo valstybės tarnyboje patirtimi, atstovaujant Lietuvą Europos institucijų komitetuose. Tikslų sieksime kartu su bendraminčių komanda, jau ir dabar daug dirbančių gamtosauginėje, miškų išsaugojimo, vartojimo mažinimo, bendruomeniškumo skatinimo, socialinio teisingumo srityse. Tačiau reikia Jūsų palaikymo, kad galėtume nuveikti dar daugiau Žemei, Žmogui, Lietuvai!
Kviečiu gegužės 25 d. ateiti, pareikšti rinkimuose savo pilietinę valią ir rinktis žaliuosius.
Balsuokite už gyvą, švarią išsaugotą gamtą ir miškus, laimingą gerbiamą kiekvieną žmogų, nebijantį būti savimi!
Balsuokite už sąrašą Nr. 9 ir reitinguokite žaliuosius.


Sekite Virginijos Vingrienės Facebook paskyrą: https://www.facebook.com/vvingriene/.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą