2015 m. balandžio 17 d., penktadienis

Kviečiame tapti LVŽS rėmėju

Mielieji, noriu priminti, kad kiekvienas turime galimybę dalį savo sumokėtų mokesčių skirti visuomeninėms organizacijoms ir politinėms partijoms paremti. Todėl jei Jūs esate neabejingi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) vykdomai politikai, realiems veiksmams, siekiant atgaivinti regionus, teikiant prioritetus Lietuvos kultūros, švietimo, sveikos gyvensenos, aplinkosaugos, šeimų gerovės, klausimams, o taip pat norite išsaugoti žalią, sveiką, švarią, socialiai atsak...ingą Lietuvą ateities kartoms– KVIEČIAME tapti mūsų rėmėju ir pasinaudoti teise skirti 1 proc. gyventojų pajamų mokesčio Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai.
Atkreipiame dėmesį, kad:
1. Partijoms skiriamas 1 proc. nuo GPM yra papildomas prie jau eilę metų galiojančio 2 proc. nuo GPM organizacijoms, turinčioms teisę gauti paramą, remti.
2. Abi paramas (ir 1 ir 2 proc.) nuo GPM galite skirti savo pasirinktoms organizacijoms, pildydami tą pačią VMI formą FR0512(02). Formos pildymo pavyzdį pridedame.
3. Deklaraciją galima pateikti elektroninio deklaravimo būdu per VMI EDS sistemą (deklaravimas.vmi.lt), arba pildyti popierinę formą ir pateikti artimiausiame VMI skyriuje, arba užpildytą formą – tuščią formą pildymui pridedame – ir išsiusti paštu:
VMI Deklaracijų tvarkymo skyriui, Neravų g. 8, Druskininkai, LT-66257
4. Deklaraciją reikia pateikti iki gegužės 1 dienos.
DĖKOJAME JUMS UŽ PARAMĄ !
Pagarbiai, LVŽS

Sekite Virginijos Vingrienės Facebook paskyrą: https://www.facebook.com/vvingriene/.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą