2016 m. spalio 7 d., penktadienis

Reikalingų pokyčių link...

Mieli draugai, kolegos, bendraminčiai,
Sekmadienį jūs ateisite prie balsadėžių nuspręsti Lietuvos likimą.
Tikiu, kad Jums ne tas pats į kas valdys mūsų šalį ateinančius ketverius metus, tad labai pasitikiu Jūsų sąmoningumu ir teisingu pasirinkimu.
Sprendžiate, žinoma, Jūs, žinantys geriausiai, kokius žmones norite matyti prie valstybės vairo.
Noriu tik pabrėžti, kad su senais, ilgai ir patogiai snūduriavusiais vairininkais pakreipti laivą nauja, neišbandyta, iššūkių ir nežinomybės kupina kryptimi vargiai pavyks.
Tad siūlau rinktis naujus veidus, naujas progresyvias idėjas politikoje. Balsuokite už veiklius, plataus požiūrio, drąsius, profesionalius, kūrybingus, į naujoves orientuotus, nebijančius rizikuoti žmones, ryžtingai nusiteikusius daryti pokyčius.
Kviečiu atiduoti savo balsą už Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą, sąrašo Nr. 6, reitinguojant mane, mano numeris sąraše - 27
Į politiką eiti ryžausi negalėdama taikstytis su situacija, kurioje šiandien esame. Negaliu ramiai stebėti, kas penktą žmogų esant skurde, augančią bedarbystę, oraus pragyvenimo neužtikrinančius vidutinius atlyginimus, bedarbius tėvus, už mokslą neišgalinčius susimokėti jaunus žmones.
Į neviltį varanti biurokratinė sistema, nepagarba samdomajam darbuotojui bei naujai kuriamam, ypač smulkiajam, verslui ne vieną verčia krautis lagaminus ir bėgti iš šalies.
Aš kaip ir Jūs, noriu, kad kiekvienas žmogus būtų svarbus, gerbiamas, jaustųsi orus ir esantis čia reikalingas, galintis įgyvendinti savo idėjas, laisvai kurti ir išreikšti savo nuomonę. Noriu ir galiu prie to prisidėti.
Būdama Seimo nare, sieksiu, kad būtų sumažinti socialiniai atotrūkiai, žmonės uždirbtų orų atlyginimą, sugrįžtų emigrantai, visuomenė taptų ekologiškai sąmoninga ir sveika.
Kaip žalioji, siekiu sustabdyti beatodairišką grėsmingą Lietuvos miškų kirtimą, užtikrinti darnų gamtos išteklių naudojimą, derinant finansinę naudą su aplinkosauga ir žmonių gyvenimo kokybe.
Sieksiu atverti kelius pažangių technologijų, smulkaus verslo plėtrai, galimybei kurti naujas darbo vietas sau ir kitiems.
Valstybės tarnybos reforma, užtikrinanti profesionalią, pagarbią, konsultacijomis, o ne policiniu principu grįstą, žmogui tarnaujančią paslaugą, bus irgi mano prioritetų viršūnėje.
Jau dabar, būdama valstybės tarnautoja, aktyvi visuomenininkė, žalioji, darbovietės profsąjungos vadovė esu daug nuveikusi gindama viešąjį interesą, suformavusi pasipriešinimo genetiškai modifikuotų organizmų invazijai poziciją, iškovojusi kelius naujoms verslo perspektyvoms pluoštinių kanapių srityje. Aktyviai dirbu ir daug nuveikiau gamtos, miškų išsaugojimo, bendruomenės labui, iškovojau saugų vaikų kelią į mokyklą Pilaitėje (antradienį atidaryta požeminė pėsčiųjų perėja yra mano ir mano bendraminčių ilgos kovos rezultatas), gamtos erdvių prieinamumą visuomenei, mokyklų renovacijos projektų įgyvendinimą.
Ir daug kitų, gal ne taip garsiai skambančių, bet labai reikalingų darbų, kurie kažkam palengvino gyvenimą, išsaugojo medį, atvėrė kelius naujoms perspektyvoms.
Noriu tęsti pradėtus darbus, todėl dalyvauju politikoje, aiškiai suvokdama, kad norint nuveikti daugiau ir dirbti plačiau, būtina turėti platesnio veiklos spektro ir didesnių sprendimų galimybes. O tam reikalingas Jūsų visų palaikymas.
Į rinkimus einu su veiklia, bendraminčių profesionalų komanda, ryžtingai nusiteikusia daryti esminius pokyčius.
Einame su šūkiu „Orus žmogus - stipri valstybė“ ir tikime, kad tai tikrai įmanoma pasiekti bendromis visų mūsų pastangomis, veikiant kartu ir palaikant vieniems kitus.
Veikdami kartu mes esame jėga ir galime nuversti kalnus!
Šiandien, kaip ir Jūs visi, esu įsitikinusi, kad metas valstybės vairą perimti, mūsų, aštuntojo dešimtmečio arba "X" kartai. Žmonėms, kurie savo jėgomis susikūrėme savo gyvenimus, esame drąsūs, veiklūs, plataus požiūrio, ryžtingi, nebijantys išeiti iš saugios komforto zonos, rizikuoti, suklysti, o suklupus atsikelti ir vėl eiti iškeltomis galvomis pirmyn. Esame principingi, turintys savo nuomonę, nebijantys ją išreikšti. O svarbiausia, esame sukaupę pakankamai gyvenimiškos, profesinės patirties, įgiję išminties ir, būdami dar pakankamai jauni, energingi, veiklūs, kupini idėjų bei didelio noro jas realizuoti, turime puikų šansą parodyti, kad galima ir reikia dirbti kitaip!!!!
Išnaudokime šį šansą!
Tad kviečiu visus, ateikite sekmadienį, spalio 9 d. prie balsadėžių ir atiduokite savo balsą už sveiko proto pergalę, už naujus veidus politikoje, ryžtingai nusiteikusius siekti labai reikiamų pokyčių ir savo darbais jau įrodžiusių galint tuos pokyčius padaryti.
Palaikykite Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą, sąrašo Nr. 6, mano numeris sąraše - 27. Kviečių palaikyti ir labai artimus mano bendraminčius, bendražygius žaliuosius idealistus: Tomas Tomilinas Nr. 47, Martynas Norbutas 99, Benius Rūtelionis - Nr. 41, Valdas Žička - Nr. 127, Marijonas Čapkovskis - 57, Zenonas Streikus - Nr. 40, Petras Valiūnas - Nr. 69, Dovile Sakaliene - Nr. 30, Vytautas Bakas - Nr. 12 ir kitus.
Aš pati turiu labai didelės garbės Karoliniškių rinkimų apygardoje balsuoti už mūsų sąrašo lyderį, tikrai artimą bendramintį Saulių Skvernelį, jo numeris sąraše - 1. Tad visus kaimynus pilaitiškius ir Karoliniškių gyventojus labai kviečių balsuoti už jį. Tai labai nuostabus žmogus, kolega, vadovas, nuoširdžiai ir ryžtingai siekiantis pokyčių. Didžiuojuosi, esanti vienoje komandoje su juo.
Taigi, linkiu visiems teisingo pasirinkimo ir didžiausios pergalės, nukreipiančios mus labai reikalingų pokyčių link.
 Pagarbiai
Virginija Vingrienė, LVŽS kandidiatė Justiniškių rinkimų apygardoje
Politinė reklama sukurta kandidatės Virginijos Vingrienės


Sekite Virginijos Vingrienės Facebook paskyrą: https://www.facebook.com/vvingriene/.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą